Jones County, TX
Search
Find Top Land Professionals & Real Estate Agents in Jones County, TX
45 Agents in Jones County, TX
Republic Ranches, LLC
Republic Ranches, LLC
166
Total Listings
$77K - $35M
Price Range
1.22 - 32,970
Acre Range
Blaine Covington
Texas Hunting Land LLC
75
Total Listings
$38K - $21M
Price Range
0.08 - 3,112.51
Acre Range
Texas Ranches For Sale
Texas Ranches For Sale
32
Total Listings
$210K - $65.3M
Price Range
0 - 11,610
Acre Range
Sam Middleton
Chas S. Middleton and Son
31
Total Listings
$150K - $28M
Price Range
10.01 - 15,893.5
Acre Range
John Ekdahl
Ekdahl Real Estate
116
Total Listings
$58K - $15.3M
Price Range
7.5 - 4,105
Acre Range
Tim Clark
Clark Real Estate Group
14
Total Listings
$150K - $41.9M
Price Range
5.11 - 837.37
Acre Range
Lee, Lee & Puckitt Ranch Sales & Appraisals
Lee, Lee & Puckitt Ranch Sales & Appraisals
12
Total Listings
$350K - $12.3M
Price Range
60.5 - 20,598
Acre Range
Victor Gottipati
Land-Star
9
Total Listings
$0 - $0
Price Range
80.79 - 544.68
Acre Range
Legacy Broker Group
LegacyBrokerGroup.com
6
Total Listings
$13K - $1.6M
Price Range
10 - 330
Acre Range
Blake Hortenstine
Hortenstine Ranch Company, LLC
2
Total Listings
$2.9M - $14.9M
Price Range
266 - 2,700
Acre Range
Danny Armstrong
Armstrong Real Estate
16
Total Listings
$75K - $4.9M
Price Range
5.88 - 723
Acre Range
Jon Jasniak
Jaz Land
2
Total Listings
$25K - $85K
Price Range
10 - 45
Acre Range
Clay McCullar
McCullar Properties Group
17
Total Listings
$110K - $19.5M
Price Range
0.5 - 5,320
Acre Range
Jack Fauntleroy
Hortenstine Ranch Company, LLC
6
Total Listings
$771.5K - $23.5M
Price Range
11.5 - 3,173
Acre Range
Hunter Ranch & Realty
Hunter Ranch & Realty
14
Total Listings
$65K - $845K
Price Range
0.47 - 296.5
Acre Range
Chris Roland
Ranch & Hunting Land Realty, LLC
19
Total Listings
$249.9K - $13M
Price Range
2 - 865.9
Acre Range
Amanda Hatchett
Hatchett & Co. Real Estate
7
Total Listings
$160K - $3M
Price Range
7 - 1,097.24
Acre Range
Darby Grimes
Sendero Properties, LLC
21
Total Listings
$100K - $3.9M
Price Range
1.32 - 535.5
Acre Range
Jackie Webb
Whitetail Properties Real Estate
10
Total Listings
$272.5K - $8.8M
Price Range
35.58 - 2,030.92
Acre Range
Matthew Stovall
Red Farm Realty LLC
46
Total Listings
$26.5K - $2.2M
Price Range
0.18 - 171
Acre Range
Marsha Spinks
Liveoak
31
Total Listings
$135K - $8.2M
Price Range
0.12 - 2,242
Acre Range
Trinity Ranch Land Team
Trinity Ranch Land
26
Total Listings
$150K - $1.6M
Price Range
25 - 408.5
Acre Range
Teresa Stephens Lee
Stephens Ranch Hand Real Estate
27
Total Listings
$169K - $10M
Price Range
0.26 - 2,602
Acre Range
Brooke Atkins
Atkins Realty
7
Total Listings
$12K - $1.7M
Price Range
0.14 - 215.59
Acre Range
Prev
1
2
Next
Javascript must be enabled.