Red Oak, OK
Search
Find Top Land Professionals & Real Estate Agents in Red Oak, OK
29 Agents in Red Oak, OK
HomeLand Properties
HomeLand Properties
105
Total Listings
$53.6K - $9M
Price Range
0.1 - 800
Acre Range
Republic Ranches, LLC
Republic Ranches, LLC
162
Total Listings
$77K - $35M
Price Range
1.61 - 32,970
Acre Range
Will Bellis
Arrowhead Land Company, LLC
12
Total Listings
$100K - $5M
Price Range
5 - 2,008
Acre Range
Justin Sliva
Land Mule
5
Total Listings
$26.5K - $425K
Price Range
6.56 - 160
Acre Range
Jeff Cooper
Shockley-Cooper Realty and Auction
27
Total Listings
$139K - $6.1M
Price Range
20 - 1,360
Acre Range
Rick Ward
RE/MAX Champion Land Brokers
11
Total Listings
$29.9K - $3.5M
Price Range
0 - 743
Acre Range
Nathan Gooch
G7 Ranches / Coldwell Banker Select
8
Total Listings
$60K - $1.3M
Price Range
15 - 192
Acre Range
Samuel Armstrong
Midwest Land Group
13
Total Listings
$90K - $700K
Price Range
0.26 - 160
Acre Range
Tim Diehl
Southeastern Oklahoma Realty
10
Total Listings
$139K - $5.5M
Price Range
0 - 3,308.01
Acre Range
Elizabeth Jones
Cardenas & Associates Realty
83
Total Listings
$4.9K - $1.3M
Price Range
0.12 - 119
Acre Range
Natasha Butler
Shockley-Cooper Realty and Auction
19
Total Listings
$49K - $979K
Price Range
1 - 89
Acre Range
Southeastern Oklahoma Realty
Southeastern Oklahoma Realty
5
Total Listings
$100K - $1.8M
Price Range
26.66 - 494
Acre Range
Jake Huddelston
Landipity
7
Total Listings
$5K - $40K
Price Range
0.15 - 20
Acre Range
Darali Mixon
United Country Mixon Realty & Auctions
33
Total Listings
$41K - $8M
Price Range
0.27 - 2,900
Acre Range
Zane Goodwin
Midwest Land Group
1
Total Listings
$5.7M - $5.7M
Price Range
3,430 - 3,430
Acre Range
Owen Bellis
Arrowhead Land Company
31
Total Listings
$26.7K - $3.9M
Price Range
0.47 - 880
Acre Range
Joe Mack McAlester
J-Mack Realty and Auction
5
Total Listings
$110K - $1M
Price Range
30 - 393
Acre Range
Lane Jackson
Clear View Realty
1
Total Listings
$1.1M - $1.1M
Price Range
316 - 316
Acre Range
Trina Ward
RE/MAX Champion Land Brokers
17
Total Listings
$36K - $1.4M
Price Range
4 - 450
Acre Range
Melissa Blagg
Talihina Realty
3
Total Listings
$49K - $196K
Price Range
5 - 28
Acre Range
Seth Willyard
Blue River Realty
13
Total Listings
$27.2K - $60.6K
Price Range
3.13 - 7.63
Acre Range
Monte Shockley II
Shockley-Cooper Realty and Auction
5
Total Listings
$175K - $975K
Price Range
3.6 - 250
Acre Range
Silvia Ansell
CENTURY 21 Shirley Donaldson, Inc.
1
Total Listings
$219.5K - $219.5K
Price Range
1.78 - 1.78
Acre Range
Patrick Young
PY Properties
3
Total Listings
$26.5K - $125K
Price Range
2.5 - 50
Acre Range
Prev
1
2
Next
Javascript must be enabled.