Teague, TX
Search
Find Top Land Professionals & Real Estate Agents in Teague, TX
27 Agents in Teague, TX
Texas Ranch Sales, LLC
Texas Ranch Sales, LLC
132
Total Listings
$85K - $20M
Price Range
7 - 26,820
Acre Range
Nancy Lawrence
Lawrence Realty
123
Total Listings
$70K - $4.2M
Price Range
0 - 421.95
Acre Range
Chad Foster
Foster Farm and Ranch
63
Total Listings
$110K - $21.7M
Price Range
4.8 - 4,651.65
Acre Range
Mock Ranches Group
Mock Ranches, Keller Williams Realty
63
Total Listings
$40K - $9.7M
Price Range
0.22 - 1,442.5
Acre Range
Keith Robertson
Top Guns Land Co Inc
38
Total Listings
$110K - $2.5M
Price Range
5 - 266
Acre Range
Aaron Ablondi
Whitetail Properties Real Estate
22
Total Listings
$495K - $6.8M
Price Range
37.5 - 480
Acre Range
Erik Martinez
Viva Land Group
26
Total Listings
$25K - $325K
Price Range
1 - 51
Acre Range
Clayton Hays
RE/MAX Advanced Real Estate
15
Total Listings
$65K - $1.3M
Price Range
2 - 100
Acre Range
Lori Garner
Ranch Gate Real Estate, LLC
18
Total Listings
$125K - $11.3M
Price Range
10.19 - 1,653
Acre Range
Jason Northcutt
North Forty Land Group | Compass
9
Total Listings
$99K - $2.2M
Price Range
1.01 - 62.65
Acre Range
Casey Berley, ALC
Hortenstine Ranch Company, LLC
3
Total Listings
$2.8M - $3.8M
Price Range
311.73 - 752
Acre Range
B2 Ranch Group
Bentwood Realty
6
Total Listings
$319.9K - $2.5M
Price Range
3.03 - 217
Acre Range
Kathy McSwane
McSwane Real Estate LLC
9
Total Listings
$165K - $937.3K
Price Range
0.71 - 144.2
Acre Range
Bob Dube
Texas Farm & Ranch Realty
8
Total Listings
$192K - $1.2M
Price Range
19.2 - 118.05
Acre Range
Brazos Land Company
Brazos Land Company
13
Total Listings
$339K - $2.8M
Price Range
4.48 - 109.06
Acre Range
Steven Craig
Texas First Real Estate,LLC
2
Total Listings
$749K - $2M
Price Range
11.45 - 91.65
Acre Range
Cash McWhorter
Hortenstine Ranch Company, LLC
6
Total Listings
$1.8M - $131.1M
Price Range
10 - 5,700
Acre Range
Chad Wood
RE/MAX Advanced Real Estate
13
Total Listings
$6K - $695K
Price Range